Vacature PHP Developer

Overige Leave a comment

Voor een aanvulling in ons team in Alkmaar zijn we op zoek naar een full-time PHP Developer.

Efactuurdirect heeft als missie om voor elke ondernemer een gebruiksvriendelijk online facturatie platform te zijn. Wij luisteren naar de wensen van onze gebruikers en nemen die mee in de ontwikkeling van het platform.

Jij zult je bezig houden met het het verbeteren van bestaande functies. Het bedenken, ontwikkelen en testen van nieuwe functionaliteiten. Je werkt samen met andere programmeurs en ontwikkelt in Zend Framework, waarbij de voortgang bijgehouden wordt in een issue-tracking systeem.

Wat wij zoeken in jou
– Innovatief denkend en leergierig
– Droomt over PHP, MySQL, JavaScript, HTML en XML.
– Liefhebber van Zend Framework, jQuery, Bootstrap, APIs & Git
– Gestructureerd kunnen werken met oog voor detail
– Geen stressbal nodig om een deadline te halen
– Minimaal 3 jaar ervaring

Wat wij bieden aan jou
– Een prima salaris
– Werk vanuit huis of op kantoor, zolang jij maar presteert
– Gezellig team bestaande uit echte mensen
– Eigen inbreng en ideeën zijn welkom

Wie wij zijn

Efactuurdirect is een ambitieus en dynamisch bedrijf bestaande uit een team van jongdenkende professionals. Onderling contact is informeel maar wel altijd direct en gericht op het elkaar scherp en alert houden. Hard werken en plezier maken blijkt toch gewoon echt te kunnen.

Reageren?
Ben jij dat ontbrekende puzzelstukje in ons team? Stuur je sollicitatie en motivatie per e-mail naar [email protected].

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *